Kapituła

Andrzej Michalak
Absolwent Politechniki Warszawskiej, od 18 roku życia związany z treningiem siłowym, startował w trójboju silosowym. Wiceprezes PZKFiTS ds. Kulturystyki oraz  Kierownik Wyszkolenia w Kulturystyce i Fitness. Prowadzi zajęcia i wykłady na obozach kadry wyczynowej PZKFiTS. Wykłada na kursach instruktorskich PZKFiTS dla trenerów personalnych. Członek Prezydium oraz Przewodniczący Komisji Kulturystyki w Europejskiej Federacji Kulturystki i Fitness (EBFF). Członek Komisji Prasowej IFBB, na bieżąco komentujący imprezy i inne wydarzenia sportowe na stronie internetowej IFBB i w jej wydawnictwach. Autor wielu artykułów z dziedziny treningu i żywienia w sportach siłowych i sylwetkowych.

Tadeusz Sowiński
Specjalista z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie. Jako dietetyk współpracuje zarówno ze sportowcami klasy mistrzowskiej (w ramach współpracy z Polskim Związkiem Towarzystw Wioślarskich brał udział w przygotowaniach m.in. medalistek olimpijskich z Londynu, aktualnie z jego pomocy korzystają przedstawiciele dyscyplin siłowych, szybkościowo-siłowych i sylwetkowych, w tym również utytułowani mistrzowie, jak również z osobami trenującymi amatorsko, dla własnej satysfakcji. Autor ponad 3000 artykułów traktujących o żywieniu, suplementacji i zdrowym trybie życia. Aktualnie prowadzi także kursy i szkolenia dla trenerów sportu i dietetyków.

Szmyt Sebastian
Zawodnik z ogromnym doświadczeniem i stażem na scenie krajowej, europejskiej oraz światowej. Trener personalny, instruktor kulturystyki. Mistrz Polski Weteranów, Zdobywca Kamiennej Rzeźby, finalista mistrzostw świata.

Bartłomiej Pomarański
Magister Zarządzania, osoba pełna energii, od „zawsze” związany ze sportem – Pasjonat Sztuk Walki, Kulturystyki oraz czynny zawodnik Piłki Nożnej. Na co dzień organizator eventów sportowych tj. FIWE, PEI, Forum MMA.

Jacek Sadowski
Sekretarz redakcji KiF Sport dla Wszystkich. Dziennikarz sportowy, od 15 lat związany ze sportami sylwetkowymi, siłowymi, i sportami sztuk walki. Sam czynnie uprawia kulturystykę i jest zawodnikiem PZKFiTS. Propaguje zdrowy styl życia i zachęca do tego innych. Z racji wykonywanego zawodu i pasji do sportu sylwetkowego, posiada pełną wiedzę w tematach suplementacji i treningu.

Daniel Walendziak
Zarządzający portalem POTRENINIGU.PL od wielu lat związany z branżą internetową, aktualnie zarządzą najpopularniejszą w Polsce witryną skierowaną do osób interesujących się aktywnością fizyczną oraz zdrowym odżywianiem – POTRENINGU.PL. Prywatnie jest miłośnikiem sportów sylwetkowych, wdraża w swoje życie opisywane na POTRENINGU.PL zasady diety i treningu. Na swoim koncie ma również już pierwsze starty w zawodach kulturystycznych, które traktuje jako hobby i dobrą zabawę.